Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

LPG hooldused

           

           
 


 LPG ENDERMOLOOGILINE MASSAAŽ


Hooldus on mõeldud neile, kes: soovivad parandada organismi ainevahetusprotsesse, aktiveerida lümfi- ja vereringlust kehas, puhastada organismi jääkainetest. Neile, keda häirivad: tselluliidiprobleemid, liigne kehakaal, tursed kehal või jalgades ja  lõtvunud nahk. Aga ka väsimus, uneprobleemid või seedimisega seotud probleemid.
Hooldus hõlmab kogu keha. Iga hooldus lähtub kliendi/patsiendi näidustustest. Vastavalt vajadusele kasutame organismi mõjutamiseks ka shiatsu punktide aktiveerimist jalataldadel ja rindkerel.

vaata lähemalt

 

 

LPG ENDERMOPUNKTUUR

 

Hooldus on mõeldud toetama LPG kehahooldust, aga sobib ka iseseisva hooldusena. Endermopunktuur hoolduse aluseks on tuhandeid aastaid vana Hiina meditsiini ravimeetod akupunktuur, mille eesmärgiks on taastada inimkehas takistusteta eluenergia ehk Qi liikumine. Endermopunktuur hoolduses kasutame akupunktuurist lähtuvaid teadmisi koos LPG tehnoloogiaga.

Hooldus mõjutab LPG teadlaste poolt valitud meridiaane ja akupunkte kogu kehal ja loob tervikliku hoolduse keha energiakanalite avamiseks ja kõigi organsüsteemide töö tasakaalustamiseks. 

 

 

 

LPG ENDERMOLIFT ehk näohooldus


Hooldus on mõeldud neile, kes: soovivad aktiveerida näo-, kaela-ja dekolteepiirkonna naha uuenemisprotsesse, parandada naha elastust, vähendada kortsukesi või turseid. Endermolift ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes on aeglustunud või uinunud, uuesti tööle. Hooldus on väga tulemuslik ja seda peetakse alternatiiviks ilukirurgiale.
Hooldus hõlmab nägu, kaela ja dekolteed. Hoolduse eelselt ja järgselt kasutame LPG dermatseutilisi hooldustooteid. Iga hooldus lähtub konkreetse kliendi hetke vajadustest.

 

vaata lähemalt

 


 


 

LPG HANDS ENDERMOLIFT ehk kätehooldus

Hooldus on mõeldud neile, keda: häirivad pinges õlavõõde, lõtvunud nahk ja nahaalune kude käsivartel ja vananemisilmingud sõrmedel ja käelabadel. Hooldus vabastab lihaspinged ja ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes aeglustunud on, uuesti tööle. Vastavalt kliendi soovile, pöörame erilist tähelepanu piirkonndadele, mis teda enim häirivad.

Hooldus hõlmab õlavöödet, käsivarsi, käelabasid ja sõrmi. Iga hooldus lähtub konkreetse kliendi hetke vajadustest.

vaata lähemalt
 

 

www.endermologie.com

 

Hinnakiri

Tagasi ülesse