Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

LPG hooldused


 


 Meie keskuses on lisaks LPG Keymodule seadmele kasutuses ka LPG uusim, INTEGRAL 2 seade. Kahte esimest hooldust: endermoloogilist hooldust ja  lipomassaazi on võimalik saada mõlema seadmega. Rinnahooldust, kätehooldust ja näo endermolift hooldust, aga ainult uue INTEGRAL 2 seadmega. Hinnad leiad hinnakirjast. Uue INTEGRAL 2 seadme kõik hooldused, väljaarvatud lipomassaaz, on ühe hinnaga. See annab võimaluse osta üks pakett ja  kasutada seda soovi korral erinevateks hooldusteks.     

 

 

 

LPG ENDERMOLOOGILINE MASSAAŽ


Hooldus on mõeldud neile, kes: soovivad parandada organismi ainevahetusprotsesse, aktiveerida lümfi- ja vereringlust kehas, puhastada organismi jääkainetest. Neile, keda häirivad: tselluliidiprobleemid, liigne kehakaal, tursed kehal või jalgades ja  lõtvunud nahk. Aga ka väsimus, uneprobleemid või seedimisega seotud probleemid.
Hooldus hõlmab kogu keha. Iga hooldus lähtub kliendi/patsiendi näidustustest. Vastavalt vajadusele kasutame organismi mõjutamiseks ka shiatsu punktide aktiveerimist jalataldadel ja rindkerel.

vaata lähemalt
LPG LIPOMASSAAŽ

Hooldus on mõeldud neile, keda: häirivad probleemsed “sangakesed” ja “voldikesed” kõhul ja reite piirkonnas. Kui LPG endermoloogiline massaaž on eriti tulemuslik eelkõige tselluliidi ja pindmise rasvkoe mõjutamisel, siis LPG hoolduste metoodika, Lipomassaaž, on suunatud just sügavamal asetsevate lokaalsete rasvaladestuspiirkondade korrigeerimiseks. Piirkonnad, mida ei ole võimalik mõjutada spordi ja toitumisega.
Hooldus hõlmab: kogu keha, pöörates eelkõige tähelepanu just konkreetsetele probleemsetele piirkondadele.

 

vaata lähemalt

 
LPG seadme INTEGRAL 2 uuele "ergolift" tehnoloogiale on üles ehitatud kolm hooldust.
LPG ENDERMOLIFT on juba varasemast klientidele tuttav näohooldus LIFTMASSAAZ, mis on läbi teinud suure uuenduse. Lisandunud on kaks täiesti uut hooldust rindade- ja käte modeleerimiseks ja noorendamiseks.

 


LPG ENDERMOLIFT ehk näohooldus


Hooldus on mõeldud neile, kes: soovivad aktiveerida näo-, kaela-ja dekolteepiirkonna naha uuenemisprotsesse, parandada naha elastust, vähendada kortsukesi või turseid. Endermolift ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes on aeglustunud või uinunud, uuesti tööle. Hooldus on väga tulemuslik ja seda peetakse alternatiiviks ilukirurgiale.
Hooldus hõlmab nägu, kaela ja dekolteed. Hoolduse eelselt ja järgselt kasutame LPG dermatseutilisi hooldustooteid. Iga hooldus lähtub konkreetse kliendi hetke vajadustest.

 

vaata lähemalt

  

LPG BUST ENDERMOLIFT ehk rinnahooldus

 

Hooldus on mõeldud neile, keda: häirivad rindede-, dekoltee- ja kaela vananemisilmingud, kortsukesed ja naha lõtvumine. Hooldus ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes on aeglustunud või uinunud, uuesti tööle. Vastavalt kliendi soovile, pöörame erilist tähelepanu piirkondadele, mis teda enim häirivad.

Hooldus hõlmab rindade-, kaela- ja dekoltee piirkonda. Hoolduse eelselt ja järgselt kasutame LPG dermatseutilisi hooldustooteid. Iga hooldus lähtub konkreetse kliendi hetke vajadustest.

 

vaata lähemalt 

LPG HANDS ENDERMOLIFT ehk kätehooldus

Hooldus on mõeldud neile, keda: häirivad pinges õlavõõde, lõtvunud nahk ja nahaalune kude käsivartel ja vananemisilmingud sõrmedel ja käelabadel. Hooldus vabastab lihaspinged ja ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes aeglustunud on, uuesti tööle. Vastavalt kliendi soovile, pöörame erilist tähelepanu piirkonndadele, mis teda enim häirivad.

Hooldus hõlmab õlavöödet, käsivarsi, käelabasid ja sõrmi. Iga hooldus lähtub konkreetse kliendi hetke vajadustest.

vaata lähemalt
 

 

www.endermologie.com

 

Hinnakiri

Tagasi ülesse