Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Broneeri aeg

Maniküür

 

 

Alessandro, käte- ja jalahoolduse ülemaailmne liider
 

Enam kui 18 aastat on Alessandro International olnud sünonüümiks perfektsele käte- ja jalgadehooldusele, mis peegeldavad maksimaalset kvaliteeti ja innovatiivset tegevust. Olles vaieldamatult turuliider, pakub Alessandro laia valiku tooteid ja teenuseid, mis täidavad ühtviisi nii professionaalide kui ka klientide soovid.

 

 

      

 


 

Studio Line Classic hooldus

Enne hooldust hinnatakse käte seisundit. Sellele järgneb küünte kujundamine, küüneümbrusnaha eemaldusgeel, küünenaha toitmine ja tõhus kätekreem. Soovi korral küünte lakkimine.

 

 

 

Studio Line Spa  welnesshooldus

 

Täiuslikul kätehooldusel kasutatakse spetsiaalset koorivat geeli, seerumit, kreemi, maski koos teraapilise ning lõõgastava kätemassaažiga. Hinnalised toimeained tagavad juba esmasel hooldusel silmnähtavad ja käegakatsutavad tulemused. Delikaatne aroom, imepehme tekstuur lisavad hooldusele erilise varjundi, muutes selle tõeliseks naudinguks. Soovi korral küünte lakkimine.
 

 

 


Alessandro Spa Sensation parafiinihoolitsus
 

Maniküür meestele

 

Ka meestele on olulised hoolitsetud käed, kuid meeste kätehooldus peab olema kiire, lihtne ja efektiivne. Suurepäraseks lahenduseks on Alessandro spetsiaalselt meestele loodud kätehooldussari. Meeste sari on kompaktne, sisaldades täiusliku valiku efektiivseid ja kergesti kasutatavaid tooteid nii professionaalse kätehoolduse kui ka koduse maniküüri tarbeks.

 

 

Hinnakiri

Tagasi ülesse