Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Erialaarstid LPG endermoloogiast

Jaapan
 
Kitaro Ohmori, M.D. (arstiteaduste doktor)
Plastilise- ja taastuskirurgia osakonna juhataja
Tokyo Metropolitan Politsei haigla
ISAPS peasekretäri asetäitja
ISCFS nõukogu liige
 
 
Oma praktikas plastilise kirurgina olen alati püüdnud jälgida viimaseid arenguid, et tõhusamalt ravida oma patsiente, kellel on olnud keha figuuri modelleeriv operatsioon, sealhulgas rasvaimu, ning ennistada nende tervislik seisund. Minu kogemused Cellu M6 IP ja endermoloogiaga kinnitavad seda, mida mu kolleegid Rahvusvahelisest Esteetilise Kirurgia Ühingust olid enne mind avastanud. Endermoloogia abil on võimalik näonaha pinguldamise ja näo korrigeerimise operatsioonidele järgnevat paistetust tunduvalt kiiremini vähendada. Endermoloogia kiirendab paranemisprotsessi ja taastumise aega. Endermoloogia aitab mul saavutada palju pehmema ja siledama naha opereeritud piirkonnas võrreldes ükskõik millise teise  operatsioonijärgse raviga. Kokkuvõttes annavad Cellu M6 IP ja endermoloogia tunduvalt laiema efektiivsete lahenduste spektri, mida ma saan oma patsientidele pakkuda.


Argentiina
 
Daniel Mailand, M.D. (arstiteaduste doktor)
Günekoloog
Argentiina Menopausi Uurimise Ühingu ja Rahvusvahelise Menopausi Ühingu liige
 
Carlos Carizza, M.D.
Endokrinoloog
Argentiina Androloogiaühingu president (1998-1999)
 
Menopausi ajal toimub kehas rasvade jaotumise muutus günoidilisest (naiselikust) androidiliseks (mehelikuks) siluetiks koos rasva kontsentreerumisega kõhupiirkonda. Lisaks kaasnevad sellega tihti ainevahetuse tasakaalu häired. Naise keha muutub drastiliselt, ning see ei tekita mitte ainult esteetilisi probleeme, vaid sellega võivad kaasneda ka muud komplikatsioonid. Endermoloogia pakub suurepärast võimalust nende nähtuste leevendamiseks, mis mõjutavad naisi selles eluperioodis.


Itaalia
 
Eugenio Gandolfi, M.D. (arstiteaduste doktor)
Plastika- ja esteetikakirurg
Como S.Giuseppe haigla kirurgia ja laserkirurgia osakonna juhataja
 
Cellu M6 pakub korralikku operatsioonijärgset ravi ja efektiivset tselluliidiravi. Endermoloogia kasutamine garanteerib meie klientidele suurema rahulolu pärast  esteetilist meditsiinilist ja kirurgilist ravi ning võimaldab meil patsientidele pakkuda erakordselt hellatoimelist, kirurgilist sekkumist mittenõudvat ravi. See kiirendab operatsiooni läbinud patsientide tagasipöördumist igapäevasesse ellu, annab suurepäraseid tulemusi hüpertroofiliste armide kiire paranemise näol,- ja kirurgilise lõikuse kõrvalmõjude kaotamisel ning vähendab tselluliidi olemasolu korral naha pindmiste kihtide ebatasasusi. Võin kinnitada, et 100% patsientidest, kellele tehti armide- või operatsioonijärgset ravi, olid rahul, samuti nagu patsiendid, kellele tehti tselluliidiravi.

Tagasi ülesse