Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

LPG endermoloogia

 

 

 

 


LPG ENDERMOLOOGILINE RAVIMASSAAZ

LPG kui massaaz: on ravimeetod, milles on kokku viidud erinevad massaaži liigid: kogukeha-, lümfi-, jalatalla- ja punktimassaaž. Abiks käele kasutatakse siidist kokkupressitud rullikuid, millega õrnalt nahka ja nahaalust kudet  muditakse( sarnaselt käsimassaazile). Ravi põhimõtteks on: naha kaudu mõjutada kogu organismi tööd.

 

NÄIDUSTUSED

LPG massaaži abil on võimalik ennetada ja ravida AINEVAHETUSE, VERE- JA  LÜMFIRINGE- NING SEEDIMISEGA seotud probleeme, nagu:

 

tselluliit
liigne kehakaal
soolad liigestes
liigeste- ja peavalud
tursed
vananev ja lõtvunud nahk
väsimus, stress, unehäired
rasedus-, põletus- ja lõikearmid
menopausiga seotud vaevused

 

Soovitatav on LPG massaazi teha enne ja pärast liposuktsiooni (rasvaimu). Samuti kosmeetiliste operatsioonide eel- ja järelravina. LPG terapeutiline spordimassaaz aitab kiirendada treeningujärgset taastumist. 

LPG massaaži toime

                  

- lõõgastab lihaspingeid
- rahustab ja normaliseerib neuro-vegetatiivset( sümpaatilist ja parasümpaatilist) närvisüsteemi, sealtkaudu
  mõju iseorganitele
- elavdab vere- ja lümfiringet
- aktiviseerib rakuainevahetust
- kiirendab ainevahetusjääkide- ja mürkide väljaviimist kudedest ja normaliseerib keha orgaanilisi puhastus-
  protsesse
- kiirendab kudede uuenemist, paraneb uue kollageeni süntees
- tekitab sügavat heaolu tunnet, lisab eluenergiat


 

Vastunäidustused- samad, mis käsimassaazi puhul:


üldised:

-pahaloomulised protsessid
-diabeet, kui on häiritud perifeerne vereringe
-ägedad põletikud, palavik
-antikoagulantravi
-rasked südame- ja neeruhaigused
-rasedus

 

lokaalsed:

-veenilaiendid
-songad
-haavad
-nahapinnast kõrgemad nahamuutused

 

 

LPG ja tselluliit: LPG head tulemused tselluliidiravis on seletatavad sellega, et organismi võetakse kui tervikut. Ja tervik ei tööta, kui mõjutada ainult väikest osa sellest. Seepärast teostatakse tselluliidiravi  alati üle kogu keha - sõrmeotstest varbaotsteni. Iga organism on erinev ja nii kasutatakse iga naise puhul just talle sobivat raviskeemi. Protseduuri kestuseks on  40 minutit. 10-12 kordne kuur viiakse läbi 2-3 korda nädalas. Edasine ravi jätkub tavaliselt 1 kord nädalas. Et saadud  tulemust hoida, jätkatakse protseduure korra kuus. Pole mõtet luua illusioone, et tselluliidist saab 10 korraga priiks. Tavaliselt on see pikem protsess, sest muutused organismis toimuvad aeglaselt.

 

 

LPG endermoloogia on seni ainus ravimeetod, mille tselluliiti vähendav toime on meditsiiniliselt tõestatud. Samas  on see ka esimene tselluliiti vähendav hooldus, mille on registreerinud FDA ( Ameerika Toidu- ja Ravimiamet).

 

                                                  
                                 
LPG ja Roosmarii:

 

Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus on valitud LPG  ametlikuks Partnersalongiks Eestis.

 

Roosmariis  teostavad protseduure ainult meedikud, ning juhul kui  ravi sobilikkuses tekib küsimusi, konsulteerime  arstidega. Meie klientide-patsientide hulgas on palju neid, kes on meie hoolealused olnud juba 22-23 aastat. Selline usalduslik suhe on andnud meile palju kogemusi. Et tselluliit on probleem, millega tuleb tegeleda kogu elu-, on hea usaldada end asjatundjate kätesse.

 

LPG uus aparatuur

 

Meie käsutuses on LPG uusim aparatuur, LPG lipulaev INTEGRAL 2. Pehme sidekude on kolmemõõtmeline võrgustik, mis vajab stimulatsiooniks kolmemõõtmelist tehnoloogiat. Arvuti poolt juhitud pidev või pulseeriv aspiratsioon tekitab nahaaluses koes"lainetuse". Reguleerides massaazi kiirust, tugevust, ja sügavust, saab tagada kolmemõõtmelise ravi. Endermoloog saab ravi väga täpselt kohandada, muutes selle veelgi tulemuslikumaks.

 

 

Hinnakiri

 

 

 

Broneeri aeg

Tagasi ülesse