Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Broneeri aeg

Hinnakiri

ALESSANDRO käte-ja jalahooldused

Alessandro kätehooldus Studio Line Classic
Enne hooldust hinnatakse käte seisundit. Sellele järgneb küünte kujundamine, küüneümbrusnaha eemaldusgeel, küünenaha toitmine ja tõhus kätekreem. Soovi korral küünte lakkimine.
1-1,5 h 26 EUR
Alessandro kätehooldus Studio Line Spa-Wellness
Enne hooldust hinnatakse käte seisundit. Sellele järgneb puhastav ja kooriv kätegeel, küünte kujundamine, küüneümbrusnaha eemaldusgeel, küünenaha toitmine ja rikkalik mask. Hooldust jääb lõpetama nauditav massaaz ja toitev kätekreem. Soovi korral küünte lakkimine.
1,5 h 29 EUR
Alessandro meeste kätehooldus
Meestele mõeldud kätehooldus on kiire, lihtne ja efektiivne.
1- 1,5 h 26 EUR
Alessandro Spa Sensation parafiinihoolitsus kätele
Alessandro Spa Sensatation parafiinihoolitsus on sügavsoojendava ja – niisutava toimega, ning sobib hästi meie niiskesse sügisesse ja külma talve. Hoolitsuses kasutatavad ühekordsed parafiinkindad/sokid eelsoojendatakse seadmes, mis ei kasuta elektrit. Vajalik soojus seadmes tekib aktiivsöe ja puhta lavendliõli reageerimisest.
Parafiinhoolitsust võib teha iseseisvana, aga samas võib hoolitsus kuuluda ka näohoolitsuste, maniküüri- või pediküüri juurde. Parafiini soojus parandab vereringet, leevendab lihas- ja liigesvalu. Pehmendades ja toites nahka püsib see pikalt sileda ja pehmena.


0,5 h 18 EUR
Alessandro Spa Sensation parafiinihoolitsus jalgadele
0,5 h 18 EUR
Alessandro parafiinihoolitsus kätele ja jalgadele
1,0 h 32 EUR
Alessandro Spa-Wellness jalgade- ja kätehooldus
3 h 69 EUR
Alessandro jalahooldus Studio Line Classic
Hoolduses on ühendatud kõik tähtsad täiusliku, kauni ja efektiivse jalahoolduse elemendid- kihisev jalavann, küünte kujundamine, küüneübrusnaha eemaldusgeel, tõhus koorimine, nahapaksendite eemaldamine ja tõhus toitekreem.
1-1,5 h 39 EUR
Alessandro jalahooldus Studio Line Spa-Wellness
Hoolduses on ühendatud kõik täiusliku ja efektiivse hoolduse elemendid: kihisev jalavann, küünte kujundamine, küüneümbrusnaha eemaldusgeel, tõhus koorimine ja nahapaksendite eemaldamine. Sellele järgneb rikkalik mask, massaaz ja toitekreem.
1,5h 43 EUR
Pediküür koos geellakiga
hooldus sisaldab vana geellaki eemaldamist
2 tundi 49 EUR
 

Tagasi ülesse