Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

KKK

 • Kas LPG massaaž on valulik?
 • Kui kiiresti on tulemused näha?
 • Millal on parim aeg ravi alustamiseks?
 • Kas ravi tulemusena võib tselluliiti juurde tekkida?
 • Kas ravi peaks jätkama ka pärast aktiivset kuuri?
 • Kas tulemus on püsiv?
 • Kas LPG massaaž võib nahka venitada?
 • Kas LPG massaaži võib teostada ka kosmeetik?


 • Kas LPG massaaž on valulik?
  LPG massaaž ei ole valulik. Esimestel kordadel võib piirkondades, kus jääkained nahaaluses koes on tihked, tunda veidi näpistavat tunnet. Edaspidi see kaob ja  massaaž on meeldiv ning nauditav.

  Kui kiiresti on tulemused näha?
  Esimesed muutused on näha  2-3 korra järel: tekivad janu ja hägusus uriinis. Massaažil on nahka kooriv toime ja nii  on peale 4-5 korda tunda, et nahk on siidisem ja pehmem. Esimese kümnese kuuri ajal võib täheldada ka: söögiisu langust, seedetöö paranemist, lihaspingete ja stressi vähenemist, unekvaliteedi paranemist. Esimesed muutused figuuri osas tekivad  tavaliselt 7-9 korra järel. Meeles peab pidama, et iga organism on erinev ja reageerib massaažile siiski erinevalt.

  Millal on parim aeg ravi alustamiseks?
  Pikad järjekorrad tekivad alati enne rannahooaega. Kuid neil, kel tselluliit juba “välja paistab”, oleks soovitatav ravi alustada mitte kevadel, vaid sügisel. Organismi puhastumine võtab aega ja loota, et aastaid kogunenud jääkained 10 korra järel kadunud on, ei saa.

  Kas ravi tulemusena võib tselluliiti juurde tekkida?
  Vastus on ei. Tselluliidiravi esimeses etapis, kus massaaž muudab jääkainete kihi pehmemaks (selleks, et organism saaks jääkained välja transportida), võib tõesti  jääda mulje, et tselluliiti on juurde tulnud. Enne oli kõik tihke ja kompaktne, nüüd aga pehme ja mügarlik. See on paratamatu ja mööduv etapp ja tekib eelkõige neil, kelle sidekude on kohevam ja vähem elastne. Samas aga, kui ravi ajal on alustatud või lõpetatud antibillide antibeebipillide kasutamist, võib sellega kaasnev hormonaalse tasakaalu muutus tuua endaga kaasa kiire jääkainete kogunemise. Sama võib juhtuda ka antibeebipillide vahetamisel. NB! Kõige rohkem üllatusi võib aga tuua “ hädaabipillide” kasutamine.

  Kas ravi peaks jätkama ka pärast aktiivset kuuri?
  See oleks väga soovitatav. Kui esimesed 10 korda panevad organismi tööle ja jätkuv ravi sagedusega 1-2x nädalas aitab kehal puhastuda, siis selleks, et saadud tulemust hoida, on soovitatav käia massaažis regulaarselt.

  Kas tulemus on püsiv?
  Kui teha läbi 10korra kuur ja siis lõpetada, võib tulemus olla teatud juhtudel minimaalne, samas on ka neid ( tavaliselt noored naised), kes kinnitavad ,et organism töötab paremini veel aasta-kahe järel. Kõik on väga individuaalne. Kindel on see, et kui aidata kehal kogunenud jääkainetest puhastuda, siis edaspidine jääkainete kogunemine toimub oluliselt aeglasemalt.

  Kas LPG massaaž võib nahka venitada?
  Ei. Massaaži toimel paraneb nahas kollageeni süntees ja selle tulemusena tõuseb oluliselt naha elastsus. Näiteks kaalujälgijatel, kelle nahk on kaalu kaotades muutunud lõdvaks ja “suureks”, aitab LPG massaaž naha elastsust jälle taastada. Kogemused näitavad, et naistel, kes on enne rasedust LPG massaažis käinud, tekivad rasedusarmid väga harva.

  Kas LPG massaaži võib teostada ka kosmeetik?
  Ei, LPG massaaži võib teostada ainult meditsiinilise haridusega spetsialist, kes on läbinud eelneva koolituse ja teinud eksami. Selleks, et enne ravi alustamist osata hinnata organismi üldist seisundit, näha võimalikke vastunäidustusi ja osata määrata õige raviskeem, peab olema meditsiiniline haridus.

  Tagasi ülesse