Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Ultraheliga näopuhastus

Ultraheli on väga suure võnkesagedusega helilaine, mida inimese kõrv ei taju. Küll aga tajuvad ja tekitavad seda mõned elusolendid, näiteks: delfiinid, nahkhiired ja liblikad. Näopuhastuses juhib ultraheli piesoelektriline sond, millest lähtuv heli tekitab eelnevalt nahale kantud spetsiaalses vedelikus kavitatsiooni, ehk vedeliku pidevuse katkemise ja vedelikus tühikute tekkimise. Kavitatsiooni tulemusena naha pealispinnas tekkinud pulseerivate võngete toimel toimub naha puhastumine.

Nahapinnalt eraldub kõik liigne: kreemi- ja meigijäägid, rasu, higi, surnud epiteelirakud. Klient tunneb kõike seda oma näol mõnusa surina ja jaheda auruna.

 

 

  

Ultraheli näopuhastus
 

ei ole valus, ega ärrita nahka, sobides  igas vanuses ja igat tüüpi nahale (isegi laienenud kapillaaride, väga tundliku, õhukese naha puhul ja ka liigse karvakasvu korral). Ultraheli hooldusel on ka teine positiivne pool- ultraheli kiirendab uute naharakkude tootmist, parandab naha verevarustust ja lümfiringet. Tulemuseks on naha uuenemine, nahk muutub siledamaks, elastsemaks ja jumekamaks. Naha uuenedes vähenevad ka pigmendilaigud ja ebatasasused näonahal. Olles anti-bakteriaalse toimega, annab ultraheli hooldus väga häid tulemusi akne ravis. Peale taolist puhastust paraneb tunduvalt koduses nahahoolduses kasutatavate kreemide ja maskide toime.
 

Meie keskuses nüüd kasutusel olev LED footonvalgusega ultraheliseade on varem kasutusel olnud ultrahelist sügavatoimelisem. Sellega tehtav ultrahelimassaaz lõõgastab pinges näolihaseid ja vähendab turseid nahaaluses koes.

Ultrahelihoolduse toimel jõuavad hoolduse käigus kasutatavad aktiivained ja seerumid sügavale naha aluskudedeni ( taolist toimet ei ole ühelgi teisel massaazil). Tänu sellele paraneb tunduvalt naha niiskustasakaal ja aeglustub naha vananemine.
 

Uues seadmes on võimalik ultrahelimassaazi kombineerida Footonteraapiaga.

Loomuliku valgusspektri erinevaid lainepikkuseid saab tõhusalt kasutada akneprobleemiga, pigmendimuutustega ja vananeva naha hoolduses. Footonteraapia elustab ja stimuleerib rakufunktsioone, parandab mikrotsirkulatsiooni, suurendab naha hapnikusasaldust ja tugevdab nahastruktuuri.

Footonteraapiat saab soovi korral hooldustele juurde osta.

 

Hinnakiri

Tagasi ülesse