Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

LPG lipomassaaž

 

 

 


Seni on massaaži toime olnud eriti tulemuslik eelkõige tselluliidi ja pindmise rasvkoe mõjutamisel. LPG Systems teadlaste ülesandeks on olnud leida viis, kuidas viia massaaži toime ka süva- ehk depoorasvani. Ehk siis “sangakeste” ja “voldikesteni” kõhul ja reite piirkonnas.

Analüüsides erinevaid manuaalse endermoloogia võtteid, lõid LPG Systems spetsialistid optimaalse meetodi, mis seda suudab. LPG hoolduste metoodika, Lipomassaaž, on suunatud just lokaalsete rasvaladestuspiirkondade korrigeerimiseks. Tavapärased kosmeetilised hooldused, dieet ega füüsilised harjutused ei ole seni sellega hakkama saanud.

Lipomassaaž on väljatöötatud lähtudes professor Lafonteni uurimustest, mis näitavad, et teatud endermoloogilised liigutused stimuleerivad rasvarakke ja mõjutavad nende β retseptoreid, aktiveerides sellega oluliselt lipolüüsi ehk rasvarakkude mahu vähenemist. Ja seda juba mõne hoolduse järel.                                       

 


LIPOMASSAAŽI toimed:

- vähendab lokaalsete rasvakogumite mahtu
- kõrvaldab tselluliidist põhjustatud naha ebatasasusi
- taastab tuharapiirkonna- ja tuharavoltide proportsiooni
- vähendab erinevusi asümmeetriliselt lõtvunud koes
- modelleerib figuuri
- taastab naha elastsuse
- tekitab sügavat heaolu tunnet
- lisab eluenergiat

 

 

 

Et lipomassaaž on mõeldud eelkõige lokaalsete probleempiirkondade mõjutamiseks, on soovitatav ravikuuri alustada endermoloogilise massaažiga. Endermoloogiline massaaž mõjutab keha kui tervikut, pannes selle tööle ja aidates puhastuda. Seejärel võib üle minna lipomassaažile, või neid vastavalt vajadusele omavahel kombineerida.
Enne hoolduste algust on soovitatav teha konsultatsioon, mille käigus endermoloog aitab sobiva raviskeemi paika panna.

Hooldus eelselt määratakse kindlaks 1-2 probleemset tsooni.
See annab endermoloogile võimaluse keskenduda lokaalsetele probleemidele ja viia läbi tulemuslik hooldus.
Kasutades IMR-e ( Independent Motorized Rollers) ehk iseseisvalt pöörlevaid rullikuid, saab endermoloog valida erinevate liigutuste vahel, mis kudesid stimuleerivad ja mis valitakse igal konkreetsel juhul eraldi. Iga liigutus on mõeldud teatud ülesande täitmiseks, olgu selleks kontuuride taastamine, rasvkoe vähendamine või naha pinguldamine. 


Lipomassaaž on valutu, sest nii rullikud kui liikumised valitakse vastavalt probleemile ja naha tundlikkusele. Hoolduse kestuseks on 40 minutit. Soovitatav on teha 1-2 hooldust nädalas, kokku 10-12 korda.
Ravi teostakse läbi spetsiaalse kostüümi.

 

 

 

Hinnakiri

 

 

 

 

Broneeri aeg

Tagasi ülesse