Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

BDR hooldused

 

 

BDR- Beauty Defect Repaire  

 

                      

BDR on ülitõhus komplekshooldus, kus kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti - tulemused on näha juba peale esimest teraapiat. Hoolduse tulemusel paranevad kõik naha elutähtsad funktsioonid, nahk pinguldub, kortsud taanduvad, nahk saab tagasi elujõu ja sära. 

 

Protseduur sobib kõigile nahatüüpidele ja parandab naha seisundit paljude probleemide puhul: pigmendilaigud, näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna kortsud ning miimilised jooned, vähenenud nahaelastsus, aknearmid, rasune-, ebapuhas nahk, tuhm ja elutu jume.

 

Olenevalt naha probleemidest kasutatakse holduses erinevaid etappe: happekoorimine, mikrolihvimine, mesoteraapia, tava-ja valgusmaskid. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbi teha 4-6 protseduurist koosnev kuur ning kasutada BDR i koduseid dermatsutilisi nahahooldustooteid. Hoolduse alguses hindab kosmeetik kliendi naha seisundit ja koos pannakse paika, milliseid konkreetseid etappe antud hoolduses kasutatakse. BDR hooldusi saab teostada aastaringselt.    

 

 

BDR bioloogiline peeling
Bioloogiline peeling, ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise meetod, mis samaaegsalt valmistab nahka ette BDR hoolduste järgmisteks etappideks. Selle meetodiga pehmendatakse ja eemaldatakse naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus.

 

 

                                                   

 


Micropeel e. mikrolihvimine
Micropeel hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. Nii valmistatakse nahk ette põhieesmärgiks – vajalike toitainete imendumise tõhustamiseks naha sügavamatesse kihtidesse. Micropeel sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi õhukesele ja väga tundlikule nahale.

 

Profipeel e. dermaabrasioon (otsikud M ja S)

Naha pindmise kihi lihvimine mis eemaldab samuti nahalt surnud naharakke ja parandab aktiivainete imendumist naha sügavamatesse kihtidesse, kuid tasandab ka naha pinda ja ahendab poore. On intensiivsem kui mikrolihvimine ja jõuab naha dermani. Sobib suurepoorilisele, rasusele ja akneprobleemidega nahale, samuti ka armide ja kortsude raviks.

 

Mesoteraapia ( otsikud XL ja XS)
BDR mesoteraapia on meetod, mis stimuleerib nahka läbi nõelakeste vertikaalse ja täpselt mõõdetud liikumise ja on nahale väga hästi talutav ja mitte traumeeriv. Läbi tuhandete mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete – paraneb stimulatsioon kollageen-elastiikiudude sünteesile, naharakkude jagunemisele. Täiendavalt kiireneb aktiivainete imendumine ja tõhustub toime. BDR mesoteraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele. 

Dermatseutikumid on aktiivained, mis erinevalt kosmeetikumidest, omavad tõhusat toimet rakutasandil. Dermatseutikumid jõuavad sügavamale nahakihtidesse ja on suutelised parandame ka naha füsioloogilisi protsesse. Dermatseutikumide toime on oluliselt pikaajalisem kui seda on kosmeetikumidel. BDR dermatseutikumides on kasutuses aktiivained, mis seni kasutusel olnud ainult meditsiinis intensiivprotseduurides, ravi- ja rekonstruktiivsel eesmärgil. 

 

BDR hoolduste eesmärgiks on kõrgeimad hügieeni ning turvalisuse standardid. Seetõttu on BDR metoodika aparaatsete tehnoloogiate läbiviimiseks loodud teraapiaotsikud kõik steriilselt pakendatud ning ühekordselt kasutatavad.

 

Blogija Mallukas BDR hooldust proovimas

 

 Video hooldusest

 

 

Hinnakiri

Tagasi ülesse