Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Happekoorimised

 

 

 

Roosmariis on võimalik pindmisi happekoorimisi teha igal aastaajal, päikeselistel perioodidel aitavad erinevaid nahaprobleeme leevendada BDR happekoorijatega näohooldused, sügis-talvisel perioodil teostame kombineeritud, retinoolil- ja geelkoorijatel põhinevaid happekoorimisi ja BDR sarjal põhinevaid happekoorimisi. Et teada saada, milline hooldus just Sinule paremini sobib, on hea kosmeetikuga nõu pidada. 

                                                                                                            

 

 

Retises  CT “YELLOW PEEL” – Retinoolhooldus

 

Retises CT keemiline koorimine põhineb retinooli ja C vitamiini koostoimel. Hooldus on erakordselt tõhusa vananemisvastase, noorendava ja pigmentlaikusid vähendava toimega. Sooritades hooldust kuurina muutub naha pind tunduvalt siledamaks ja jume ühtlasemaks. Hooldus eemaldab naha pindmise kuivuse ja seetõttu võib tekitada kerget hooldusjärgset ketendust. Retinoolhooldus ei sobi põletikulisele nahale. Retises CT hooldus sobib naha intensiivseks uuendamiseks, eriti fotovananemise ehk liigse päevitamisejärgselt tekkinud naha probleemide, hüperpigmentatsiooni ja melasma korral.

 

 

                                    

 

Sesderma geelkoorijad

 

MANDELACT

Mandelhappe ja tioglükoolhappega koorija – on sobilik tundlikule nahale, mis ei talu teisi AHA-sid. On suure molekulaarmassiga ja imendub läbi epidermise aeglasemalt, ei tekita põletavat tunnet ega ärritusi. Mandlihape on antibakteriaalse, antimikroobse ja rasueritust reguleeriva toimega. Keemiliselt on mandlihape sarnane antibiootikumidega. Kontrollib karvafollikulites paikneva rasu hulka ja tõkestab akne bakteri arengut.

Näidustused:

Veresoonkonna probleemid (kuperoosa, rosaatsea)
Elutu nahk ja vananev nahk
Hemosiderroiline hüperpigmentatsioon
Tundlik ja kergeltärrituv nahk

 

AZELAC PEEL

Aselaiinhappega geelkoorija – on leebetoimeline keemiline koorimine. Sobilik punetavaleja põletikulikulisele nahale. Ei tekita valuaistingut. Tootes sisalduv aselaiinhape pidurdab türosinaasi ja seega vähendab hüperpigmentatsiooni. Vähendab põletikke ning rasuproduktsiooni.

Näidustused:

Veresoonkonna probleemid (kuperoosa, rosaatsea)
Põletikuline ja mittepõletikuline rosaatsea
Põletikuline ja mittepõletikuline akne
Melasma ja teised pigmentatsioonihäired
Psoriaas
Follikuliit

 

                                                      

 

Soblik punetavale ja põletikulisele nahale efektiivhooldusena ja ka eelhoolduseks enne tugevamaid keemilisi koorimisi. Hooldust võib teha ühekordse hooldusena, eelhooldusena tugevamale happekoorimisele ja ka järjepidevate hooldustena kuurina. Püsivamate tulemuste saavutamiseks on soovitatav vähemalt 4 protseduurist koosnev hoolduskuur. Aselaiinhappega koorimine ei vaja naha spetsiaalset eelhooldust. Sobib väga hästi tundlikule nahale. See leebe kuid tõhus peeling väldib põletikuliste protsesside teket ja ebapuhtuste moodustumist, vähendab olemasolevaid nahapõletikke. Azelac happelistel nahahooldustoodetel on antioksüdatiivne vananemisvastane toime. Tooted vähendavad pigmentlaike ja ühtlustavad naha värvust.

 

                                

 

SALIPEEL DS

Salitsüülhappega koorija. Salitsüülhappel basseruv koorimine, millele on polüetüleenglükool, mis vähendavad salitsüülhappe nahka ärritavat toimet. Hooldusejärgne naha punetus ja sügelustunne taanduvad kiiremini kui tavapärase sakitsüülhappe hoolduse järgselt. Imendub aeglaselt ja ei tekita naha ärritust.

Näidustused:

Põletikuline ja mittepõletikuline akne
Pigmentatsioonihäired
Tundliku nahaga põletikuline nahk
Follikuliit

 

 

Geelkoorimiste järelhooldus:

Naha niisutamine ja taastamine, pehmendamine ja kaitsmine kosmeetiku poolt määratud toodetega. Tavapärased kodus kasutatavad kreemid alates 4. või 5. protseduurijärgsel päeval, kui need ei tekita nahal kipitust. SPF toote kasutamine, et kaitsta nahka ultraviolettkiirguse eest ja ära hoida pigmentlaikude teket.

 

Broneeri aeg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagasi ülesse