Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Happekoorimised

 

 

 

 

Roosmariis on võimalik happekoorimisi teha igal aastaajal, päikeselistel perioodidel aitavad erinevaid näidustusi leevendada geelkoorijatega näohooldused, sügis-talvisel perioodil teostame ka kombineeritud, retinoolil põhinevaid happekoorimisi.

                                                                                                            

 

 

Retises  CT “YELLOW PEEL” – Retinoolhooldus

 

Retises CT keemiline koorimine põhineb retinooli ja C vitamiini koostoimel. Hooldus on erakordselt tõhusa vananemisvastase, noorendava ja pigmentlaikusid vähendava toimega. Sooritades hooldust kuurina muutub naha pind tunduvalt siledamaks ja jume ühtlasemaks. Hooldus eemaldab naha pindmise kuivuse ja seetõttu võib tekitada kerget hooldusjärgset ketendust. Retinoolhooldus ei sobi põletikulisele nahale. Retises CT hooldus sobib naha intensiivseks uuendamiseks, eriti fotovananemise ehk liigse päevitamisejärgselt tekkinud naha probleemide, hüperpigmentatsiooni ja melasma korral.

                                                              

 

Sesderma geelkoorijad

 

MANDELACT

Mandelhappe ja tioglükoolhappega koorija – on sobilik tundlikule nahale, mis ei talu teisi AHA-sid. On suure molekulaarmassiga ja imendub läbi epidermise aeglasemalt, ei tekita põletavat tunnet ega ärritusi. Mandlihape on antibakteriaalse, antimikroobse ja rasueritust reguleeriva toimega. Keemiliselt on mandlihape sarnane antibiootikumidega. Kontrollib karvafollikulites paikneva rasu hulka ja tõkestab akne bakteri arengut.

Näidustused:

Veresoonkonna probleemid (kuperoosa, rosaatsea)
Elutu nahk ja vananev nahk
Hemosiderroiline hüperpigmentatsioon
Tundlik ja kergeltärrituv nahk

 

AZELAC PEEL

Aselaiinhappega geelkoorija – on leebetoimeline keemiline koorimine. Sobilik punetavaleja põletikulikulisele nahale. Ei tekita valuaistingut. Tootes sisalduv aselaiinhape pidurdab türosinaasi ja seega vähendab hüperpigmentatsiooni. Vähendab põletikke ning rasuproduktsiooni.

Näidustused:

Veresoonkonna probleemid (kuperoosa, rosaatsea)
Põletikuline ja mittepõletikuline rosaatsea
Põletikuline ja mittepõletikuline akne
Melasma ja teised pigmentatsioonihäired
Psoriaas
Follikuliit

 

Soblik punetavale ja põletikulisele nahale efektiivhooldusena ja ka eelhoolduseks enne tugevamaid keemilisi koorimisi. Hooldust võib teha ühekordse hooldusena, eelhooldusena tugevamale happekoorimisele ja ka järjepidevate hooldustena kuurina. Püsivamate tulemuste saavutamiseks on soovitatav vähemalt 4 protseduurist koosnev hoolduskuur. Aselaiinhappega koorimine ei vaja naha spetsiaalset eelhooldust. Sobib väga hästi tundlikule nahale. See leebe kuid tõhus peeling väldib põletikuliste protsesside teket ja ebapuhtuste moodustumist, vähendab olemasolevaid nahapõletikke. Azelac happelistel nahahooldustoodetel on antioksüdatiivne vananemisvastane toime. Tooted vähendavad pigmentlaike ja ühtlustavad naha värvust.

 

SALIPEEL DS

Salitsüülhappega koorija. Salitsüülhappel basseruv koorimine, millele on polüetüleenglükool, mis vähendavad salitsüülhappe nahka ärritavat toimet. Hooldusejärgne naha punetus ja sügelustunne taanduvad kiiremini kui tavapärase sakitsüülhappe hoolduse järgselt. Imendub aeglaselt ja ei tekita naha ärritust.

Näidustused:

Põletikuline ja mittepõletikuline akne
Pigmentatsioonihäired
Tundliku nahaga põletikuline nahk
Follikuliit

 

 

Geelkoorimiste järelhooldus:

Naha niisutamine ja taastamine, pehmendamine ja kaitsmine kosmeetiku poolt määratud toodetega. Tavapärased kodus kasutatavad kreemid alates 4. või 5. protseduurijärgsel päeval, kui need ei tekita nahal kipitust. SPF toote kasutamine – SPF 15, et kaitsta nahka ultraviolettkiirguse eest ja ära hoida pigmentlaikude teket.

 

Broneeri aeg

 

 

 

 

 

 

 

HAPPEKOORIMISED KEHALE                                      

       

Happekoorimise noorendavat toimet näohoolduses on kogenud juba paljud. Vie Collectioni teadlaste poolt on välja töötatud uudne happekoorimishooldus kehale!

VIE COLLECTION pakub originaalseid vananemisvastaseid lahendusi ja uuenduslikke iluteraapiaid. Inspiratsiooni allikaks on tänapäevane esteetiline meditsiin. Olulisemad aktiivained ja koostises rakendatud teaduslikud avastused omavad patenti.Vie COLLECTIONi tooted ja iluprotseduurid on välja töötatud naha vananemisnähtude korrigeerimiseks. Neil on vaid üks eesmärk: naha noorendamine.

                            

Vie Collectioni happekoorimisega kehahooldus on tipptasemel hooldus, mis uuendab ja noorendab nahka. Vähendab märgatavalt naha vananemise märke. Naha välimus paraneb juba esimese protseduuri järgselt. Nahapind jääb siidiselt pehmeks ja niisutatuks, vähenevad pindmised kortsukesed ja paraneb naha toonust. Enne päikesepuhkust tehtud hooldus aitab saavutada ühtlasemat päevitust.

 

Nelja etapiline intensiivhooldus kehale 

Hoolduse esimeses etapis toimub naha mehhaaniline koorimine, kus toimeaineteks on aprikoosiseemnete puuder, jahvatatud punavetika Corallina puuder ja mineraalsed mikroosakesed.

 

Teises etapis toimub happekoorimine 

Lisaks piimhappele mis eemaldab epidermaaalseid rakke ja kutsub esile rakkude uuenemise, sisaldab uudne toode ka piimhappe estrit ja puhverainet. See tagab happekoorimise komfortsuse, ilma et nahal tekiks ärritusnähtusid.

 

Seejärel kantakse kehale neutraliseeriv seerum, mis taastab naha PH taseme ja aitab parandada rakkude uuenemisprotsesse. 

 

Hoolduse lõpetab kehale kantav noorendav kehakreem, mis sisaldab aktiivainetena kaltsiumpentapeptiide ja piimhappe estrit. Rikkalik hooldustoode “täidab” ja toidab nahka, on rakufunktsioone stimuleeriva toimega.

 

 

Näidustused: ealise- ja fotovananemise ennetamine, pindmised kortsud, halb jume, kuiv- ja vähese elastsusega nahk, probleemne nahk.

 

Soovitatav kuur: 4-6 seanssi 8-10 päevaste vahedega, 1-2 korda aastas.

 

Hoolduse hind: terve keha 59€, 5x pakett 280€

 

 

Broneeri aeg

Tagasi ülesse