Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Helista meile

ESITLEME:

16.05.2021

HIFU protseduurid- Ultraformer III meditsiinilise tippklassi seadmega!
HIFU seadmete viimane generatsioon: võimsam, kiirem, valutum.

 

 

Nüüd on meie esteetilise meditsiini protseduuride paketis kolm teineteist toetavat ja täiendavat protseduuri, mille toimed ulatuvad sügavalt SMAS kihist kuni pindmise epidermiseni välja.

 

HIFUbaas-protseduur, mis taastab ja ehitab üles karkassi, mis fikseerib naha- ja nahaalused koed. Esimest kord protseduuri tehes on soovitatav teha see kogu näo- ja kaelapiirkonna ulatuses. See annab karkassi edasisteks hoooldusteks. Kolm- neli kuud hiljem saab vajadusel teha kordusprotseduuri piirkonnale, mis vajab veel toetust.

BIODERMOGENESI- protseduur, mis uuendab nahakudesid sügavuti, uuendab kollageenimaatriksi ja suudab taastada ka kahjustunud nahakoed.

PLEXR PLASMA- kõige pindmisema toimega protseduur, mis vähendab liigset naha mahtu.

 

Kui probleemiks naha vananemisilmingud ja ilukirurgia ei ole Sinu jaoks, siis need kolm esteetilise meditsiini protseduuri on ilukirurgiale arvestatavaks alternatiiviks. 

Soovitatav on alustada HIFU protseduuriga (mida teostatakse enamasti 1x aastas), kuu aja möödudes võib soovi korral teostada BIODERMOGENESI protseduure. Ja kui probleemiks jääb liigne nahk ( silmalaud, kael jm.) saab seda korrigeerida PLEXR PLASMA abil. HIFU ja BIODERMOGENESI protseduure teostame aastaringselt. PLEXR Plasma protseduure suvel ei teostata.

 

 

Aegade broneerimine uuele HIFU protseduurile on alanud.

Protseduure teostavad dr Meike Pärn ja medõde-kosmeetik Tiina Raik.

Tutvumishinnad -15%

 

Info uue protseduuri kohta SIIN

 

 

 

 

 

 

Tagasi ülesse