Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Hoolduste tutvustus

 

 

 

 

 

 

                 

 

LPG Hoolduste lühitutvustused

 

 


LPG ENDERMOLOOGILINE MASSAAŽ KEHALE


Hooldus on mõeldud neile, kes soovivad parandada organismi ainevahetusprotsesse, aktiveerida lümfi- ja vereringlust kehas, puhastada organismi jääkainetest. Neile, keda häirivad: tselluliidiprobleemid, liigne kehakaal, tursed kehal või jalgades ja  lõtvunud nahk. Aga ka väsimus, uneprobleemid või seedimisega seotud probleemid.
Hooldus hõlmab kogu keha. Iga hooldus lähtub kliendi/patsiendi näidustustest. Vastavalt vajadusele kasutame organismi mõjutamiseks ka shiatsu punktide aktiveerimist jalataldadel ja rindkerel.

vaata lähemalt


 

LPG ENDERMOPUNKTUUR HOOLDUS KEHALE

 

Hooldus on mõeldud toetama LPG kehahooldust, aga sobib ka iseseisva hooldusena. Endermopunktuur hoolduse aluseks on tuhandeid aastaid vana Hiina meditsiini ravimeetod akupunktuur, mille eesmärgiks on taastada inimkehas takistusteta eluenergia ehk Qi liikumine. Endermopunktuur hoolduses kasutame akupunktuurist lähtuvaid teadmisi koos LPG tehnoloogiaga.

Hooldus mõjutab LPG teadlaste poolt valitud meridiaane ja akupunkte kogu kehal ja loob tervikliku hoolduse keha energiakanalite avamiseks ja kõigi organsüsteemide töö tasakaalustamiseks. 

 

vaata lähemalt

 

 

 

 

 

LPG ENDERMOLIFT ehk näohooldus


Hooldus on mõeldud neile, kes soovivad aktiveerida näo-, kaela-ja dekolteepiirkonna naha uuenemisprotsesse, parandada naha elastust, vähendada kortsukesi või turseid. Endermolift ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes on aeglustunud või uinunud, uuesti tööle.
Hooldus hõlmab nägu, kaela ja dekolteed. Hoolduse eelselt ja järgselt kasutame LPG dermatseutilisi hooldustooteid. Iga hooldus lähtub konkreetse kliendi hetke vajadustest.

 

vaata lähemalt

 

 

 

 


UUS!   LPG PEELING+ ENDERMOLIFT

Hooldus on mõeldud neile, kes soovivad tugevalt aktiveerida uuenemisprotsesse nahaaluses koes, parandada naha tekstuuri, vähendada hüperpigmentatsiooni või reguleerida naha ainevahetusprotsesse. LPG eksklusiivne peeling-hooldus on loodud koostöös LPG ekspertide ja esteetilise-meditsiini arstidega. See  on Endermolift ravi ja pindmise happekoorimise innovaatiline kombinatsioon. Endermolift hoolduse nahka uuendav toime ja hoolikalt valitud glükool- ja mandelhappe kombinatsioon annavad sünergia, mis viib happekoorimise täiesti uuele tasemele.
Hooldus hõlmab nägu ja kaela. Hoolduses kasutame lisaks LPG dermatseutilistele hooldustoodetele ka LPG Collagen maski (Integral2) või BDR Refresh maski (Keymodule).    

 

vaata lähemalt                                          

 

 


 

LPG HANDS ENDERMOLIFT ehk kätehooldus

Hooldus on mõeldud neile, keda häirivad pinges õlavõõde, lõtvunud nahk ja nahaalune kude käsivartel ja vananemisilmingud sõrmedel ja käelabadel. Hooldus vabastab lihaspinged ja ärgitab protsessid, mis nahaaluses koes aeglustunud on, uuesti tööle. Vastavalt kliendi soovile, pöörame erilist tähelepanu piirkonndadele, mis teda enim häirivad.

Hooldus hõlmab õlavöödet, käsivarsi, soovi korral ka käelabasid ja sõrmi. Iga hooldus lähtub konkreetse kliendi hetke vajadustest.

vaata lähemalt 

Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus on LPG  ametlik Partnersalong Eestis.

Kõik meie keskuses töötavad meedikud on läbinud väga põhjaliku koolituse ja sooritanud erialase eksami. Juhul kui  ravi sobilikkuses tekib küsimusi, konsulteerime  arstidega. Meie klientide-patsientide hulgas on palju neid, kes on meie hoolealused olnud juba 20-23 aastat. Selline usalduslik suhe on andnud meile palju kogemusi. Roosmarii keskuses kasutame LPG lipulaeva, revolutsioonilisi muutusi läbi teinud LPG ALLIANCE Medical tehnoloogiat. Hinnad leiad hinnakirjast.
 

LPG kui massaaž: on meetod, milles on kokku viidud erinevad massaaži liigid: kogukeha-, lümfi-, jalatalla- ja punktimassaaž. Abiks käele kasutatakse rullikuid, millega õrnalt nahka ja nahaalust kudet  muditakse( sarnaselt käsimassaažile). Ravi põhimõtteks on: naha kaudu mõjutada kogu organismi tööd.

 

LPG ajalugu: LPG massaažisüsteemi leiutajaks on inseneriharidusega Luiz Paul Guitay. Mõte niisuguse meetodi loomiseks tekkis arstil pärast seda, kui ta autoavariis saadud trauma tagajärjel oli  sunnitud pikka aega lamama. Raviks saadud rullmassaaž, kus nahka rulliti näppude vahel, viiski mõttele seda meetodit täiustada. Leiutis osutus maailmas ainulaadseks ja patendeeriti 1987a. Praeguseks tegelevad LPG teadlased ja arstid erinevate uuringutega endermoloogilise ravi toimest organismile kahes LPG uurimiskeskuses. Kõik väited ravi toimest tulenevad konkreetsetest uurimus tulemustest.

 

Tagasi ülesse