Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Krüolipolüüs

 

 

CRYOLIPOSCULPT, ehk krüolipolüüs

CRYOLIPOSCULPT, ehk krüolipolüüs 

 

 

CRYOLIPOSCULPT, ehk krüolipolüüs 

 

Meie käsutuses on Itaalia tootja Biotec poolt valmistatud seade FusioMed Cryoliposculpt.

 

Meie keskuses viivad hooldusi läbi ainult meedikud. Kõik seni tehtud meditsiinilised- ja teaduslikud uuringud krüolipolüüsi tulemuslikkusest on tehtud temperatuuril -10 kraadi Celsiust. Sellest lähtuvalt on meie keskuses kasutatava seadme tööreziim samuti -10 kraadi Celsiust. Antud mudel on uusim ja täiustatud versioon Cryoliposculpt metoodikas ja see on ainus Eestis.

 

 

MIS ON KRÜOLIPOLÜÜS?

 

 

Krüolipolüüs on uus ja innovaatiline meetod, kus rasvkude jahutatakse ja see toimub väga täpselt ja mõõdetult. Tulemuseks on rasvarakkude järk-järguline hävinemine. See on ohutu, mitteinvasiivne meetod rasvkoe vähendamiseks ja on seega alternatiiviks liposuktsioonile, ehk rasvaimule.

 

 

KRÜOLIPOLÜÜS

 

- on ohutu, mitteinvasiivne ja valutu
- ei vaja pikaajalist taastumisaega, võib asuda kohe oma tavatoimetuste juurde
- ajaliselt kiire, koos konsultatsiooni ja massaaziga võtab aega 2 tundi
- toime on lokaalne, puudub mõju siseorganitele
- väga tulemuslik, teadusuuringutes väljatoodud tulemused on muljetavaldavad
- heaks  kiidetud FDA poolt kui teaduspõhine ja ohutu meetod raskoe vähendamiseks

 

 


Hinnakiri

 

 

 

 

 

KUIDAS SEE MEETOD TOIMIB?

 

Meetod baseerub füsioloogilisel protsessil kus protseduuri käigus toimuvale kudede jahutamisele reageerivad rasvarakud soojustootmise aktiivsuse tõusuga ja selle käigus toimub suure hulga rasvarakkude lõhustumine. Andes ära oma energia, langevad rasvarakud apoptoosi, ehk raku loomulikku surma ja seejärel viib lümfiringe need kahe–kolme kuu jooksul organismist välja. Teaduslikud uuringud näitavad, et jahutamine mõjutab ainult rasvkude, mitte aga teisi kudesid. Nii siis ei kahjusta jahutamine mingil moel nahka, veresooni, närve ja lihaseid.

 

Cryoliposculpt meetodi puhul on laguproduktide väljutamisprotsess aeglane ja see on oluline faktor, mis hoidab ära ülekoormuse tekke maksale ja eritussüsteemile. Selle meetodi puhul ei kaasne hooldusega raadiolainete või lööklainete mõju, mis küll annavad kiirema tulemuse, kuid võivad kätkeda endas ohtu liiga suures ja momentaalses koormuse tekkes maksale ja neerudele. See oli ka üheks oluliseks kriteeriumiks, miks me otsustasime Roosmarii keskuses just antud meetodi kasuks.

CRYOLIPOSCULPT, ehk krüolipolüüs

 

 

 

 

 

PROTSEDUURI KÄIK

 

Konsultatsiooni käigus selgitatakse välja protseduuri sobilikkus kliendile. Seejärel märgitakse paika töödeldavad piirkonnad. Töödeldavale piirkonnale asetatakse naha kaitseks geel membraan, millele omakorda vaakum aplikaator. Aplikaator genereerib külma ja tagab rasvakurru sügava jahutuse. Esimesed 3-5 minutit on töödeldavas piirkonnas tunda vaakumi toimet, kerget torkimist või survet. 5 minuti järel kõik ebameeldivad aistingud kaovad. Aplikaator jääb paigale 50-60 minutiks. Peale aplikaatori eemaldamist on töödeldud piirkond pisut punetav ja turses. Nahale kantakse turseid vähendav ja naha taastumist kiirendav kreem, mis väga kiirseti turse maha võtab. Peale tunni aja möödumist on tavapäraselt piirkond juba täiesti maharahunenud. Et protseduuri tulemust veelgi efektiivsemaks muuta, on soovitatav 1-2 päeva enne protseduuri ja 1-2 päeva peale protseduuri teostada LPG massaaz. 

 

 

 

CRYOLIPOSCULPT, ehk krüolipolüüs

 

 

KELLELE KRÜOLIPOLÜÜS SOBIB? 

 

Krüolipolüüs sobib ideaalselt normaalse kehakaaluga, aga ka kergelt ülekaalulistele inimestele.

Eriti neile, keda häirivad depoorasva padjandid, mis ei allu treeningutele ja toitumisele. Töödeldava rasvkoe paksus antud piirkonnas peab olema vähemalt 2,5cm. Protseduur sobib eriti hästi neile, kes on läbinud LPG hooldused, tselluliit ja pindmine rasvkoe kiht on vähenenud ja süvarasvkoe padjandid on nähtavale tulnud. Efektiivsemalt allub ravile käega katsutavalt pehme rasvkude, mistõttu mõningatel juhtudel võib spetsialist soovitada eelnevalt läbi viia LPG hoolduskuuri. Kui nahaaluses koes on tihke tselluliidikiht, siis krüolipolüüs olulist tulemust ei anna. Kindlasti ei ole krüolipolüüs mõeldud tselluliidiraviks.

 

Tuleb meeles pidada,et antud meetod ei lahenda liigse kehakaalu ja rasvumisega seotud üldiseid probleeme.

Seda kas kehamassiindeksit arvestades Krüolipolüüsi protseduur Sulle sobib, vaata SIIT.

Sisesta antud tabelisse oma pikkus ja kaal ja saad teada oma kehamassiindeksi. Kui Sinu kehamassiindeks näitab üle 30, siis tuleks alustada ainevahetust ja seedimist parandava LPG hoolduskuuriga. Kui aga kehamassiindeks on väiksem kui 30, on see protseduur Sulle sobiv.

 

 

 

MILLISED ON KEHA PIIRKONNAD KUHU PROTSEDUURI TEHAKSE?

 

- kõhu ala- ja ülaosale, 
- külgedele, 
- puusadele, 
- reite sise- ja väliskülgedele, 
- rasvladestustele seljal, 
- käsivartele,
- põlvede ümbrusele

 

 

 

MITU PROTSEDUURI ON TULEMUSTE SAAMISEKS VAJALIK?

 

Ühe hooldusega väheneb rasvladestuse maht keskmiselt 21-23%. Seetõttu on optimaalse tulemuse saavutamaks ühele piirkonnale vaja teha 1- 4 protseduuri. Kahe hoolduse vahe on üks kuu. Protseduuride arv sõltub rasvladestuse paksusest, kliendi vanusest, eluviisidest ja ka kliendi individuaalsetest eripäradest. Protseduuri võib sooritada seni, kuni rasvakihi paksus on 2,5 cm.

 

 

 

KAS KORRAGA VÕIB TÖÖDELDA MITUT KEHAPIIRKONDA?

 

Jah, seansi jooksul võib koheselt töödelda mitut keha piirkonda. 

FusioMed seade võimaldab samaaegselt kasutada nelja erinevat aplikaatorit ja nii ei pea klient ootama, et esimesest hooldusest vabanenud aplikaatorid paigaldatakse teise piirkonda. Kaks erinevat piirkonda saavad töödeldud ühe protseduuri käigus ja nii saab klient 

oma aega kokku hoida.

 

 

 

MILLAL ILMNEVAD ESIMESED NÄHTAVAD TULEMUSED?

 

Et rasvarakkude opoptoosi protsess on aeglane ja rasvkoe vähenemise protsess toimub 60-90 päeva jooksul, siis esimesi tulemusi on näha tavaliselt 4 nädala pärast peale protseduuri läbiviimist.

 

 

CRYOLIPOSCULPT, ehk krüolipolüüs

 

 

 

VASTUNÄIDUSTUSED PROTSEDUURIKS ON

 

- anomaalne reaktsioon külmale(külmaallergia, külma nõgestõbi jms.)
- rasedus ja rinnaga toitmine
- onkoloogia
- tõsised maksahaigused 
- naha tundlikuse häirumine
- kardiostimulaator
- maksa- või neerupuudulikkus
- Astma (aktiivses faasis)

- Hemofiilia

- Düslipideemia

- Diabeet

- Arteriopaatia

- Urtikaaria

- Hepatiit

- Raynaud’ sündroom

- nakkushaigused 

- kroonilise haigestumise tõusuperiood

- autoimmuunhaigused

 

 

Lokaalsed vastunäidustused

 

- operatsioonid, eelnenud 3 kuul 

- lahtised haavad ja nahahaigused 

- armid 6 kuud peale lõikust 

- nähtavad kapillaarid, hematoomid 

- päiksepõletus

- ülitundlik nahk

- nahaallergia

 

 

KKK

 

Millised on soovitused protseduuri efektiivsemateks tulemuste jaoks?

1. Soovitatav on 1-1,5 tundi enne ja peale protseduuri mitte süüa ja juua, välja arvatud puhas, gaseerimata vesi.

2. Protseduuri päeval ei ole soovitatav käia saunas ja solaariumis.

3. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame järgida tasakaalustatud toitumist, piirata alkohoolsete jookide tarbimist ja juua 1,5 – 2 liitrit puhast vett päevas.

4. Et aidata kehal puhastuda rasvkoes sisaldunud jääkainetest, on soovitatav teha hoolduste järgselt LPG massaazi. Samuti aitab LPG massaazi kaasa

    naha toonuse paranemisele piirkonnas, kus rasvkude hakkab vähenema.

 

Kas protseduuri lõppedes võib pöörduda tagasi normaalse elu juurde?

Jah, peale protseduuri võite vabalt tegeleda oma tavategevustega.

 

Kas protseduuri võib teostada menstruatsiooni ajal?

Menstruatsiooni ajal võib protseduur keha ja taljepiirkonnas olla kliendile väga tundlik, seepärast on parem mitte teostada protseduuri „kriitilistel päevadel“.

 

Kas protseduur mõjutab maksa ja neere?

Et protseduuri tulemusel hukkuvate rasvarakkude väljaviimine organismist toimub piisavalt pika (1-3 kuulise) perioodi vältel, siis koormus maksa ja neerude tööle on üsna minimaalne.

 

Kas protseduur võib mõjuda kahjulikult teistele organitele?

Protseduuri viiakse läbi ainult rasvkoe ulatuses, seega see sisemisi organeid kuidagi ei mõjuta.

 

Kas protseduuri võib sooritada imetamise ajal?

Me ei soovita teha protseduuri imetamise ajal järgmistel põhjustel:

1. hormonaalse fooni muutumine imetamise ajal võib mitte anda soovitud tulemust;

2. organismi liigse stressi tõttu võib protseduur negatiivselt mõjuda imetamisele.

 

Millise aja jooksul peale keisrilõget võib protseduuri läbi viia?

Peale keisrilõike sooritamist on soovitav protseduuri teostada mitte enne 6 kuu möödumist, ning seda vaid juhul, kui keisrilõike arm on täielikult paranenud. 


 

 

Minu Krüolipolüüsi kogemus, kirjutab Piret 46a
 

Kui võrdlen keisrilõike armi naeratava suuga, siis juba mitu aastat on mulle peeglist vastu irvitanud justkui täitesüstidega liiale läinud filmistaari ülahuul.

Kahjuks lõppesid minu mõlemad sünnitused keisrilõikega ning justkui veidi suureks jäänud kõhunahale lisaks jäi mulle armi kohale ebameeldivalt punnitav tundetu rasvarull. Isegi korrigeerivat pesu kandes olid nähtava voldi tõttu välistatud liibuvad kleidid ja seelikud, madala vöökohaga teksased. Minu veidra välimusega kõht oli mulle võõras ja tekitas frustratsiooni. Ma isegi ei tahtnud oma kõhtu puudutada. Kirurgilist sekkumist ega rasvaimu ma isegi ei kaalunud. Ka trenniks polnud mul erilist motivatsiooni, sest armi kohal lösutavale rasvarullile ei tundunud trennil mingit mõju olevat. 

 

Krüolipolüüsi kirjeldus tundus ideaalse lahendusena – just nii palju julgust vajav kui mul oma kõhuga jändamiseks järel on, samas turvaline, sest olen rahulolevalt Roosmarii salongis LPG kehaprotseduuridel käinud juba 15 aastat ja ühtegi vale sammu seal astutud pole.

Krüolipolüüsi protseduur viidi läbi ühe otsikuga alakõhule. Esimesed minutid olid ehk veidi valusamad kui ma oodanud olin, kuid seejärel harjus kõht külmaga ning süvenesin ajakirja lugemisse, aeg lendas. Sinikaid ei jäänud ning ka naha pind tundus valutu. Kolmanda päeva õhtul peale protseduuri muutus töödeldud piirkond siiski valulikuks ja tekkis kerge turse. Valulikkusest hoolimata olin põnevil – järelikult midagi toimub. Paaril korral võtsin igaks juhuks valuvaigistit, et rahulikum magada oleks, paistetus kadus paari päevaga ning umbes nädal hiljem oli ka valulikkus kadunud. 

 

Kuu pärast Krüolipolüüsi tundsin, et seni ebameeldivalt punnis olnud rasvarull on muutunud pehmeks. Tänaseks on protseduurist möödunud täpselt kuus nädalat. Trennis võin panna selga lühema pluusi – liibuvad spordipüksid suruvad voldi enda all ilusti lamedaks. Nahavoldist armi kohal ei vabane ma ilmselt kunagi, kuid oma esmase eesmärgi olen juba saavutanud. Ka käega üle kõhu tõmmates ei tunne ma ebameeldivust, peegli ees naeratab arm mulle sõbralikult vastu.


Hinnakiri

Tagasi ülesse