Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

UUS! LPG endermopunktuur

 

 

 

 

Meil on heameel tutvustada LPG uut hooldust: Endermopunktuur

 

Endermopunktuur hoolduse aluseks on tuhandeid aastaid vana Hiina meditsiini ravimeetod akupunktuur, mille eesmärgiks on taastada inimkehas takistusteta eluenergia ehk Qi liikumine. 

 

                                         

Kuidas akupunktuur toimib? 

Inimkehal leidub tuhandeid punkte, mida nimetatakse akupunktideks ja mis on omakorda energiakanalite ehk meridiaanide kaudu ühendatud meie organitega. Mööda neid meridiaane toimubki kehas Qi ehk eluenergia iikumine ning kui inimene on terve, siis liigub see kehas takistusteta.

 

 

                                             

 

 

Endermopunktuur hoolduses kasutame akupunktuurist lähtuvaid teadmisi koos LPG tehnoloogiaga. See on hooldus, mis on loodud toetama LPG kehahoolduse tulemusi, aga samas võib hooldust teha ka iseseisvalt keha kõigi organsüsteemide töö tasakaalustamiseks.

Paljud naiste probleemid, nagu rasvkoe kogunemine, tselluliit ja tursed on tihti seotud erinevate organite energeetilise tasakaalutusega. Sellised psühholoogilsed seisundid nagu stress, unetus ja ärevus suurendavad aga isu süsivesikuterikka toidu järele.

Endermopunktuur hooldusesse on valitud akupunktid, mis tasakaalustavad keha energiavoolu, parandavad seedimist, toksiinide väljutamist ja vähendavad söögiisu- ning stressi. Liikudes mööda mao-, põie- ja sapipõie meridiaane aktiveeritakse punktid, mis reguleerivad vedelike tasakaalu, tugevdavad verd ja immuunsust, aga vähendavad ka lihaspingeid ja tasakaalustavad hormonaalsüsteemi.

LPG sedme ROLL IN rullikute sissepoole suunatud liikumissuund aktiveerib aga tõhusalt rasvarakkude lipolüüsi, ehk energia tõhusa kasutamise.

 

 

Millal ja kuidas Endermopunktuur hooldust kasutada?

Soovitatav on hooldust kasutada kas enne LPG endermoloogiliste kehahooldustega alustamist või aegajalt nende hoolduste vahele. Samuti võib Endermopunktuur hooldusi teha iseseisvalt. Kui oled ostnud LPG kehahoolduste paketi, saad ise valida, millist hooldust soovid. Kehahoolduste hinnad on samad.

Kui akupunktid on hoolduse ajal kergelt valulikud, näitab see, et antud piirkonnas on energia blokeeritud. Siis oleks soovitatav teha järjestikku 2-4 Endermopunktuur hooldust, mis bloleeritud energiad uuesti liikuma aitaksid.

 

Tagasi ülesse