Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Broneeri aeg

PLEXR Plasmahooldus

 

 

 

 

PLEXR® Plasma Soft Surgery

 

 

Meil on suurim heameel esitleda esmakordselt Eestis:

 

PLEXR® PLASMA Soft Surgeri, mis on maailmas täiesti uudne ja murranguline plasma tehnoloogia. Ilumaailmas suure revolutsioonilise läbimurde teinud ja paljusid auhindu võitnud plasmatehnoloogia on pioneeriks esteetilises meditsiinis ja on väljatöötatud Professor Giorgio Fippi poolt, kes on Itaalia Esteetilise Meditsiini Ühingu president. Meetod omab rahvusvahelist patenti ja on turul esimene ja ainus originaalne plasmaseade.

Aegade broneerimine PLEXR® protseduurile on alanud!

 

                        

 

PLEXR® kujutab endast alternatiivset lähenemist protseduuridele, mis seni olid väga invasiivsed ja seda just enne ja pärast operatsiooni tekitavate komplikatsioonide tõttu
nagu anesteesia, kirurgiline resektsioon, õmblused ja armid. PLEXR® seevastu on mitteinvasiivne, veretu, kiire taastumisega ja ohutu protseduur. Selle uuendusliku tehnika
tõttu on nüüd võimalik saada samu tulemusi kui tavapärasel kirurgilisel viisil, ilma süste anesteesia vajaduseta, ilma armide, ilma verevalumite ja tarbetute riskideta. 

                       

 

Kuidas PLEXR® Plasma töötab?

Protseduuriks kasutatava seadme otsikuga tekitatakse naha pinnast 1mm kaugusel üliväikesed, kontrollitud suurusega plasma laengud, mille tulemusena tekib naha pinnal sublimatsioon ja visuaalselt on see nähtav naha pinnale tekkivate täpikestena. Täpikeste arvelt toimub kollageeni kiudude kiire kokkutõmbumine ja pinguldumine. Esimene tulemus on juba näha hoolduse ajal. Tekitades sellisel moel naha pinnale erineva asetusega punktide struktuuri, saab üleliigset nahka erinevatel näo— ja kehapiirkondadel edukalt vähendada ja pinguldada.

 

 

Antud tehnoloogia on väga täpne ja mõjub ainult naha pindmises kihis
ehk epidermises.
Ümbritsevatele kudedele mõju puudub, nii et isegi selliseid piirkondi nagu on silmalaud, limaskestad, saab töödelda nahka puudutamata ja kahjustamata. Seepärast peetaks antud meetodit ka blepharoplastika, ehk silmade ringlõikuse asendajana murranguliseks. 

 

                 

           Meie endermoloog Tiina enne ja üks kuu pärast PLEXR® ülalau korrektsiooni.

 

 

 

 

Näidustused

PLEXR® meetod on mõeldud eelkõige üleliigseliigse naha pinguldamiseks näo- ja kehapiirkondades nagu näiteks:

 

 • blepharoplastika, ehk silmaümbruse kortsukeste ja lõtvunud naha korrektsioon
 • näo-, kaela- ja dekolteenaha pinguldamine
 • kortsukeste silumine põskedel, -suuümbruses, -kaelal, -dekolteel, 
 • pigmendilaikude hajutamine
 • akne- ja aknearmide ravi
 • rasedusarmide-, venitusarmide hajutamine kõhul, rindadel
 • põlveümbruse, küünarnukkide naha pinguldamine jm.

 

 

PLEXR® Plasma stimulatsioon nahas võimaldab:

 - kollageeni kiudude kohest kontraktsiooni

 - kollageeni kiudude ümberstruktureerumist

 - uue kollageeni moodustumist

 - epidermaalse naha uuenemist

 

Selle tulemusena väheneb üleliigne nahk, paraneb naha toonus ning väljanägemine saab värskema ilme. Kortsude silenemine toimub nahapinna vähenemise arvelt. Antud mehhanismi toimimist demonstreerivad arvukad teaduslikud uuringud.

                

 

                

    

               

          Klient Maarika enne ja viiendal päeval peale PLEXR® silma üla- ja alalau korrektsiooni. 

 

 

Mida peaks teadma enne protseduurile tulekut?

Soovitatav on protseduurile tulla ilma jumestuseta. Silmaümbrus protseduuride ajal ärge kandke kontaktläätsi. Kehaprotseduurile tulles kanna avaraid riideid, mis ei hõõrdu vastu töödeldud nahka.

 

 

Mis toimub PLEXR® protseduuri ajal?

Protseduur kestab tavaliselt 1,5-2 tundi, sõltuvalt piirkonnast (piirkondadest). Protseduurile eelneb konsultatsioon, kus pannakse paika töödeldavad piirkonnad ja seletatakse protseduuri käiku. Peale nõusoleku vormi täitmist puhastatakse teie nahk ja kantakse nahale tuimestuskreem, mis jääb nahale 30-40 minutiks. Seejärel teostatakse protseduur, mis kestab keskmiselt 20-60 minutit. Kui on soov tulla ainult konsultatsioonile, saab selleks broneerida eraldi aja. 

 

 

Mis toimub peale hooldust? 

Vahetult pärast protseduuri on töödeldud alad veidi punetavad ja kergelt paistes. Kliendid võivad kogeda kerget ebamugavustunnet, mis tavaliselt kestab mõned tunnid ja turset, mis tavaliselt väljendub silmalaugude protseduuri järgselt 2-3 päeva ja mujal piirkondades 1-2 päeva. Naha pinnale jäävad protseduurist pruunid täpikesed, millest 2-3ndal päeval tekivad koorikud. Pisikesed koorikud kukuvad ära 4-5 päeval. Eakamatel 6-8 päeval. Kogu protsess kokku võtab aega 5-8 päeva. 

 

 

 

Kas PLEXR® protseduuril võivad olla kõrvaltoimed?

Kuna PLEXR® ei ole invasiivne ega vaja üldanesteesiat või õmblusi, on kirurgiliste protseduuridega võrreldes kõrvaltoimeid väga vähe.

 

Koorikute teke, tursed (eriti silma ümbruses) ja punetus on osa looduslikust paranemise protsessist, mis kaasnevad naha uuendamisega. Tavaliselt kestab kogu protsess kokku 5-10 päeva.

Infektsiooni vältimiseks tuleb hoida töödeldud piirkondi puhta ja kuivana. Ainsad kõrvaltoimed lisaks eespool nimetatud protsessile on väga harvad ja sageli seotud järelravi halva juhtimisega:

- liigne ödeem ehk turse

- punetus töödeldud punktikestes (erüteem)

- põletikuvastane hüperpigmentatsioon 

Erüteem ja hüperpigmentatsioon on rangelt korrelatsioonis kliendi fototüübiga: mida heledam on nahatüüp, seda kõrgem on erüteemi oht, samal ajal kui hüperpigmentatsiooni tõenäosus väheneb. Teiselt poolt, mida tumedam on nahatüüp, seda väiksem erüteemi oht, samal ajal suureneb hüperpigmentatsiooni tõenäosus.

Nende eespool kirjeldatud kõrvaltoimete ilmnemisel ei pea muretsema, sest see on täiesti ajutine ja laheneb aja jookul. Erüteem, töödeldud punktikestes, püsib maksimaalselt 2 kuud ja hüperpigmentatsioon maksimaalselt 6 kuud.

 

 

   

   
   Kõhunaha pinguldamine PLEXR® meetodil.

 

 

 

 

  

 

Vastunäidustused

 

Et PLEXR® toime on vaid lokaalne ja piirdub epidermisega, on meetod ohutu ja väheste vastunäidustustega. Erinevalt paljudest muudest ravimeetoditest võib PLEXR® meetodit kasutada kõigil nahatüüpidel, välja arvatud väga tumeda nahaga klientidel, sest neil võib tekkida hüperpigmentatsioon (pruunid laigud) või hüpopigmentatsioon ( valged laigud). Vastunäidustused on ka:

 

 • autoimmuunhaigused
 • AIDS/HIV
 • mis tahes infektsioon ja palavik
 • südamestimulaator
 • aktiivne herpes
 • vitiliigo
 • rasedus ja imetamine
 • akne ravi Roaccutane ravimiga, A-Retin

 

Kui kaua saadud tulemused kestavad?

PLEXR® protseduurist saadud efekt on jääv. Et aga naha vananemine on dünaamiline protsess, siis sõltuvalt naha uute vananemisilmingute tekkides võib PLEXR® meetodit uuesti korrata. Paljud erinevad tegurid mõjutavad vananemise kiirust ja seega ka tajutavate tulemuste kestvust, näiteks elustiil (suitsetamine, alkohol jne), päikese käes viibimine, rassiline päritolu, geneetikat jne. Tulemuste kestust mõjutavad ka hormonaalsed muutused, ehk näiteks periood enne ja pärast menopausi.

 

 

PLEXR® ja acne

PLEXR® metoodikat võib kasutada nii aktiivse akne kui ka akne armide ravis. Tulemused on head ja üldiselt vajatakse vähem protseduure kui alternatiivsetel ravivõimalustel, nagu seda on näiteks keemiline koorimine või Roaccutane ravikuur. PLEXR® võib eemaldada ka suured nahakahjustused ilma armideta, olles seega heaks meetodiks armiravis.

 

               

               
              Akneravi ja aknearmide töötlus PLEXR® meetodil.

 

PLEXR®-ravi on alternatiiv akneravile, eriti patsientidel, kes ei talu või ei ole varasema raviga saavutanud soovitud tulemusi. Plexr'i toimemehhanismi kohta pakuvad teadlased kolme hüpoteesi: kollageeni ümberkorraldamine koos folliikulite avanemise vähendamisega ja plasma aktiivne roll bakterite proliferatsiooni ja põletiku vähenemises.

 

 

HINNAKIRI

  

  

 

 

Kui Sul tekkis küsimusi, siis kirjuta või helista meile julgelt!
tel 64 67 529
info@roosmarii.ee

 

 

 

                                       

 

                                       
 

 

 

 

 

 

 

 

Tagasi ülesse