Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

Näoovaali rekonstrueeriv massaaž

 

 

Näoovaali rekontrueeriv massaaž

 

Meie kosmeetik/medõde Tiina lõpetas Iluksis esimese grupiga Hispaania, Garcia Näokontuuri rekonstruktsiooni massaaži kursuse. Massaaž on suunatud topeltlõuale ja näoovaali taastamisele. Kursuse koolitajaks oli med. füsioterapeut Natalja Maslova, kes on 2010.a tunnistatud venemaa parimaks massaaiž õpetajaks.

 

 

        

 

 

Näoovaali struktureeriv massaaž on võimeline maksimaalselt taastama näolihaste toonust ja säilitama nende nooruslikkust. Massaažiga saab parandada mikrotsirkulatsiooni ja taastada lihaste elastsuse. Massaaž võimaldab lisaks lihaste elastsusele taastada ka naha elastsuse. Aktiivsed vibratsioonivõtted provotseerivad uute kollageeni ja elastiini kiudude teket. Rekonstrueerivas massaažis keskendutakse põhjalikult just kõige kriitilisemate, vanusega muutuvatele piirkondadele- nagu näoovaal ja lõuaalune piirkond. Ühtlasi saab tugeva siluva efekti ka suuümbruse piirkond, ehk nn."ribakood" ja huuled.

Massaaži tulemusena toimub aktiivne võitlus gravitatsiooni jõududega, taastub meie lihaste ja naha elastsus, läbi tugeva lifting efekti silenevad kortsud.

 

 

 

 

Tagasi ülesse