Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus

UUS! Thesera siidiniitide hooldus

 

               

 

 

 

SULANDUVAD SIIDINIIDID ESMAKORDSELT ESTEETILISES KOSMETOLOOGIAS!

 

Kas oled juba kuulnud Koreas väljatöötatud imelisest siidiniitidega liftinghooldusest, mis annab koheselt nähtava nahka pinguldava tulemuse?

 

THESERA L profihooldus põhineb erilisel TDN ( Transfer Double Nanosphere ) nanotehnoloogial. Toimeainete kapseldamine kahekihilistesse väikesemõõtmelistesse liposoomidesse võimaldab nende kiire imendumise ja tõhusa toime.

Hoolduses on ühendatud naha ettevalmistus happeliste toodetega ja seejärel pinguldavate siidikiudude, polümeermaski ja tõhusatoimeliste nahka noorendavate toimeainete koostoime.

 

Protseduuri erilisus on hooldusetappide sünergeetiline koostoime ja siidkiudude imendamise võimalikkus tänu TDN tehnoloogiale. Lahustuvate kiudude peamiseks koostisosaks on looduslikud siidikiud, mis koosnevad nahka pingulavatest fibroiinist ja aminohapetest. Hooldus annab nii koheselt märgatava kui ka pikaajalise nahka pinguldava ja noorendava toime.

 

 

THESERA L profihoolduse kliiniliselt tõestatud tulemused:

 

– pinguldav

 

– elastsust parandav

 

– dermist tugevdav

 

– kohene ja kauakestev toime

 

– poore ahendav

 

– kortsujooni vähendav

 

– näokontuure pinguldav

 

 

      

 

 

 

THESERA profihooldus põhineb TDN nanotehnoloogial.

 

Mis on TDN?

Uuendatud liposoomsete toimeainete süsteem.Toimeainete kapseldamine kahekihilistesse liposoomidese võimaldab nende kiire imendumise ja tõhusa toime.Hoolduse on välja töötanud Korea teadurid. Nahka toestatakse sulandatud siidikiudude imendamisega. Loodusliku päritoluga siidikiud lahustatakse spetsiaalses seerumis TDN tehnoloogial.

Lahustuvate kiudude peamiseks koostisosaks on looduslik siidikiud - Fibroin. Kollageen koosneb 70 - 80% mittelahustuvast fibroiinist ja 20 - 30% vesilahustuvast seritsiinist. Lisaks sisaldavad siidikiud teisigi peptiide:glütsiini,alaniini ja türosiini,mis kõik parandavad naha elastsust.

 

 

 

Dermatokosmeetiline hooldus koosneb 6-st etapist:

 

1.  Epidermist tasakaalustav puhastus
2.  Dermist tasakaalustav koorimine.TDN tehnoloogiaga valmistab naha ette siidiniitide nahka imendamiseks ja kiirendab rakkude uuenemist.
3.  Rahustav seerum + pinguldavad niidid sulanduvad ja pinguldavad imendudes nahka ja tõstavad näokontuure,vähendades kortsujooni, nahka täitev efekt.
4.  Hydra booster- niisutatuse aktivaator, mille kõrgtehnoloogilised toimeained värskendavad ja parandavad rakkude ainevahetust. Aktivaator tagab lahustunud siidikiudude
     dermaalse asetumise nahas. Pinguldav KOREA massaz (nägu,kael).
5.  Pinguldav geel-mask. Heksapeptiide-,taimseid aktiivaineid- ja hüaluroonhapet sisaldav geel-mask pinguldab nahka vähendades kortsujooni ja tõstab näokontuure.
6.  Toitev seerum, mis sisaldab rohkelt peptiide, taimseid aktiivaineid ja väärtuslikke õlisid.Seerum toetab eelnevate etappide toimet ja täiustab hoolduse tulemust.

 

 

Hinnakiri

 

 

Tagasi ülesse